Kurum Profili

Ramtaş Hakkında

Müşterilerimizin nakliye ve taşıma sorunlarını tanımlamak için Operasyonel Uzmanlığımızı, Teknolojimizi ve Yüksek Kapasiteli Araç ağımızdan yararlanıyoruz.

RAMTAŞ ailesi olarak, müşterilerimizin gelecekteki hizmet beklentilerini karşılayacağımızı garanti ediyoruz. Değişen talepleri ve küresel ekonomik ortamı göz önünde bulundurduğumuzda, müşterilerin arzu ettikleri hedeflere ulaşmasını sağlamak için insanlara, yeni teknolojiye ve araçlara yatırımlar yaptık. "Team RAMTAŞ" müşteri beklentilerini aşmayı taahhüt eder. Asıl müşterilerimizin birçoğunun bugüne kadar daha uzun birliktelik temennisiyle bize güvenmesinin nedeni budur.

Misyonumuz

- Yalnızca verimli değil, aynı zamanda güvenilir ve uygun maliyetli komple lojistik çözümler sunmak.
- Tamamen dürüstlük ve doğrulukla çalışarak değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak.

Vizyonumuz

Her görev "RAMTAŞ" ta uzun süreli ilişkiler kurma fırsatı olarak görülüyor. RAMTAŞ’ın bir Lojistik Şirketi olarak benzersiz olduğunu kanıtlamak için yalnızca bir sözleşme yeterlidir.
Vizyonumuz, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ve rekabetçi lojistik çözüm sağlayıcısı olmaktır. Filo ebatı ve Karayolu Güvenliği ve Filo Yönetimi Konusunda Geniş Sürücü Eğitiminin geliştirilmesiyle birlikte, çevre koruma, maliyet tasarrufu ve verimlilik artışı konularına da daha fazla dikkat edeceğiz ve tüm müşterilerimizle sürekli işbirliği kurmayı hedefleyeceğiz. Müreffeh bir gelecek…

Neden RAMTAŞ'ı Seçmelisiniz?

- Müşteriler için yüksek navlun maliyetlerini azaltmak.
- Müşteriler için tek bir irtibat noktası.
- Tek nokta koordinasyonu sayesinde daha iyi tedarik zinciri yönetimi.
- Verimliliği artıran ISO standartlarına uygun yönetim sistemi.
- Şirket tarafından belirlenen kurallara sıkı sıkıya bağlı kalmak.
- İşlemde şeffaflık.
- Sevkiyatların hızlı ve zamanında teslimatını sağlamak için etkin lojistik.
- Müşterinin ihtiyacına uygun esnek nakliye çözümleri.
- Online kargo ve araç takip sisteminin takibi
- Zamanında teslim.

Varlığımızı, İlaç, Sebze-Meyve-Narenciye, Kimya, Tekstil, Finans ve Bilgi Teknolojisi gibi çeşitli sektör segmentlerine hitap eden, özelleştirilmiş çalışma çözümlerine büyük bir inancı olan büyük Şirketlere ve Çokuluslu İşletmelere borçluyuz.

Bugün dünya küresel değişimlerle karakterizedir. Dünya ekonomisinin, eskiden yeniye dönüşümü, bugün iş yapma biçimini değiştirerek yeni boyutlara getirmiştir.
Bugün, müşterilerimize tek bir çatı altında uçtan uca lojistik çözümleri sunmaya çalışıyoruz.
Online Kargo ve Araç Takip Sisteminin Takibi, müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti vermek için en son yükseltmedir.