Karayolu

Komple

Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan RAMTAŞ, çoğu İngiltere olmak üzere tüm Avrupa, Türkiye, Rusya, Ukrayna, İran, Irak, Suudi Arabistan, Kuzey Afrika Ülkeleri ve CIS ülkeleri arasında parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti vermektedir.

En efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet veren RAMTAŞ; otomotiv, FMCG, sağlık, e-ticaret, perakende ve tekstil, imalat ve elektronik başta olmak üzere birçok farklı sektöre özel çözümler üretmektedir.

Şeffaf, Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi, modern ve çevreci filosuyla RAMTAŞ, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.